🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Acer N20c5 Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | ACER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | NXA6LAA007209182933400 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | N20C5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$42.00
Original: $119.99
-65%Acer N20c5 Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$119.99
$42.00Acer N20c5 Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | ACER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | NXA6LAA007209182933400 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | N20C5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | ACER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Serial# | NXA6LAA007209182933400 |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | N20C5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











