🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Airvoice/foxx A67l 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | A67LY202601003608 |
| Class | BASIC |
| Model Number | A67L |
| Manufacturer | AirVoice/Foxx |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 351115079306099 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$59.99
Airvoice/foxx A67l 32 Gb Black Smart Phone—
$59.99
Airvoice/foxx A67l 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | A67LY202601003608 |
| Class | BASIC |
| Model Number | A67L |
| Manufacturer | AirVoice/Foxx |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 351115079306099 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | A67LY202601003608 |
| Class | BASIC |
| Model Number | A67L |
| Manufacturer | AirVoice/Foxx |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| IMEI# | 351115079306099 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |









