🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Amazon Firehd10 Black Tablet
Overview
Condition
| Model Number | FIREHD10 |
| Serial# | GR734J04538516HU |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | AMAZON |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
$52.50
Original: $149.99
-65%Amazon Firehd10 Black Tablet—
$149.99
$52.50Amazon Firehd10 Black Tablet
Overview
Condition
| Model Number | FIREHD10 |
| Serial# | GR734J04538516HU |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | AMAZON |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | FIREHD10 |
| Serial# | GR734J04538516HU |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | AMAZON |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| CASE / SLEEVE |











