🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A1278 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A1278 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C17FQQY1DH2G |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$154.99
Apple A1278 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$154.99
Apple A1278 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A1278 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C17FQQY1DH2G |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 13 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A1278 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | C17FQQY1DH2G |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition








