🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A1466 Apple M1 3 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Serial# | C02WHGTXJ1WK |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1466 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 3 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$52.50
Original: $149.99
-65%Apple A1466 Apple M1 3 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$149.99
$52.50Apple A1466 Apple M1 3 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Serial# | C02WHGTXJ1WK |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1466 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 3 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Serial# | C02WHGTXJ1WK |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A1466 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 3 GB |
| Processor Type | APPLE M1 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











