🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A1466 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02TFE0EH3QD |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$36.75
Original: $104.99
-65%Apple A1466 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$104.99
$36.75Apple A1466 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02TFE0EH3QD |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | C02TFE0EH3QD |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A1466 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











