🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A1932 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A1932 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | FVFY35FNJK7G |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
$66.50
Original: $189.99
-65%Apple A1932 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$189.99
$66.50Apple A1932 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A1932 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | FVFY35FNJK7G |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A1932 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | FVFY35FNJK7G |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |












