🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2179 Amd A12 1 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | 1030NG7 8G-256GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | AMD A12 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | A2179 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$87.50
Original: $249.99
-65%Apple A2179 Amd A12 1 Gb 16 Gb Gray Laptop—
$249.99
$87.50Apple A2179 Amd A12 1 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | 1030NG7 8G-256GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | AMD A12 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | A2179 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | 1030NG7 8G-256GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | AMD A12 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Model Number | A2179 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











