🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | L77H9V41VX |
| IMEI# | 352068517106481 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$384.99
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone—
$384.99
Apple A2482__iphone 13 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | L77H9V41VX |
| IMEI# | 352068517106481 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | A2482__IPHONE 13 |
| Serial# | L77H9V41VX |
| IMEI# | 352068517106481 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition










