🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple A2681 Amd A12 8 Gb Less Than 16 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD A12 |
| Serial# | GKVM6PVL6Q |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2681 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$599.99
Apple A2681 Amd A12 8 Gb Less Than 16 Gb Blue Laptop—
$599.99
Apple A2681 Amd A12 8 Gb Less Than 16 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD A12 |
| Serial# | GKVM6PVL6Q |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2681 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD A12 |
| Serial# | GKVM6PVL6Q |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2681 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











