
Apple A2681 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Serial# | GGVJ3JX5P5 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2681 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $599.99
-65%$599.99
$210.00Apple A2681 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Serial# | GGVJ3JX5P5 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2681 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | GGVJ3JX5P5 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2681 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition








