
Apple A3114 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Model Number | A3114 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | C77LYP294T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $534.99
-65%$534.99
$187.25Apple A3114 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Model Number | A3114 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | C77LYP294T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Model Number | A3114 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | C77LYP294T |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |







