🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Apple Mlpw22/a Silver Tablet
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Model Number | MLPW22/A |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | DMPRL07WGXPX |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
$120.00
Apple Mlpw22/a Silver Tablet—
$120.00
Apple Mlpw22/a Silver Tablet
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Model Number | MLPW22/A |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | DMPRL07WGXPX |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 32 GB |
| Model Number | MLPW22/A |
| Class | MEDIUM |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | DMPRL07WGXPX |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| Charger |












