🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Cricket Sl219c 64 Gb White Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | SL219C00048885 |
| Manufacturer | CRICKET |
| IMEI# | 355206620488852 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | SL219C |
| Class | MEDIUM |
| Color | WHITE |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$39.99
Cricket Sl219c 64 Gb White Smart Phone—
$39.99
Cricket Sl219c 64 Gb White Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | SL219C00048885 |
| Manufacturer | CRICKET |
| IMEI# | 355206620488852 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | SL219C |
| Class | MEDIUM |
| Color | WHITE |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | SL219C00048885 |
| Manufacturer | CRICKET |
| IMEI# | 355206620488852 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | SL219C |
| Class | MEDIUM |
| Color | WHITE |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition

