
Dell 11-3180 Intel Celeron 16 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | 8G5L2H2 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | 11-3180 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Dell 11-3180 Intel Celeron 16 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | 8G5L2H2 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | 11-3180 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Serial# | 8G5L2H2 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | 11-3180 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | DELL |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |








