🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dell 11-cb1c13 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 11-CB1C13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$64.99
Dell 11-cb1c13 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop—
$64.99
Dell 11-cb1c13 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 11-CB1C13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | DELL |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 11-CB1C13 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition







