🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dell 2352 Intel Core I5 - 12th Generation - Evo Platform 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation - Evo Platform |
| Model Number | 2352 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 003308000000000A675 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$159.99
Dell 2352 Intel Core I5 - 12th Generation - Evo Platform 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$159.99
Dell 2352 Intel Core I5 - 12th Generation - Evo Platform 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation - Evo Platform |
| Model Number | 2352 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 003308000000000A675 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation - Evo Platform |
| Model Number | 2352 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 003308000000000A675 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











