🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dell 7qt2kd1 Intel Pentium 8 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 7QT2KD1 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 15961627659 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
$49.00
Original: $139.99
-65%Dell 7qt2kd1 Intel Pentium 8 Gb 64 Gb Black Laptop—
$139.99
$49.00Dell 7qt2kd1 Intel Pentium 8 Gb 64 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 7QT2KD1 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 15961627659 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 7QT2KD1 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 15961627659 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |












