🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dell Chromebook Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CHROMEBOOK |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
$14.00
Original: $39.99
-65%Dell Chromebook Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop—
$39.99
$14.00Dell Chromebook Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CHROMEBOOK |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | CHROMEBOOK |
| Screen size (inches) | 11 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |











