🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Dell Inspiron 15 3530 Intel Core I3 - 12th Generation 32 Gb 2 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | INSPIRON 15 3530 |
| Serial# | 3S7WBB4 |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$89.25
Original: $254.99
-65%Dell Inspiron 15 3530 Intel Core I3 - 12th Generation 32 Gb 2 Tb Gray Laptop—
$254.99
$89.25Dell Inspiron 15 3530 Intel Core I3 - 12th Generation 32 Gb 2 Tb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | INSPIRON 15 3530 |
| Serial# | 3S7WBB4 |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | INSPIRON 15 3530 |
| Serial# | 3S7WBB4 |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Excellent, pre-owned condition











