
Dell Inspiron 15 5000 Intel Celeron 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1NKJ8L2 |
| Model Number | INSPIRON 15 5000 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Dell Inspiron 15 5000 Intel Celeron 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1NKJ8L2 |
| Model Number | INSPIRON 15 5000 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 1NKJ8L2 |
| Model Number | INSPIRON 15 5000 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition









