🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dell Latitud 7400 Intel Core I7 - 8th Generation 32 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | 20YXW33 |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | LATITUD 7400 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 20 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | BLACK |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |
$42.00
Original: $120.00
-65%Dell Latitud 7400 Intel Core I7 - 8th Generation 32 Gb 1 Tb Black Laptop—
$120.00
$42.00Dell Latitud 7400 Intel Core I7 - 8th Generation 32 Gb 1 Tb Black Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | 20YXW33 |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | LATITUD 7400 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 20 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | BLACK |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Serial# | 20YXW33 |
| Manufacturer | DELL |
| Model Number | LATITUD 7400 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 20 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | BLACK |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| TOUCHSCREEN |









