🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dell P127f Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | 11109779932 |
| Color | GRAY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | P127F |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| 10 Key |
$175.00
Original: $499.99
-65%Dell P127f Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$499.99
$175.00Dell P127f Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | 11109779932 |
| Color | GRAY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | P127F |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| 10 Key |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| 10 Key | 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | 11109779932 |
| Color | GRAY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Model Number | P127F |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | DELL |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| 10 Key |










