🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dell P133f Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 900 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Model Number | P133F |
| Serial# | C2027FB7704B43D4807955F11FB8DFEF |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
$126.00
Original: $359.99
-65%Dell P133f Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 900 Gb Gray Laptop—
$359.99
$126.00Dell P133f Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 900 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Model Number | P133F |
| Serial# | C2027FB7704B43D4807955F11FB8DFEF |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Model Number | P133F |
| Serial# | C2027FB7704B43D4807955F11FB8DFEF |
| Manufacturer | DELL |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |








