Dell P134f Intel Core I5 - 5th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | 29302654936 |
| Model Number | P134F |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Dell P134f Intel Core I5 - 5th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | 29302654936 |
| Model Number | P134F |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 29302654936 |
| Model Number | P134F |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition








