Dell P170g003 Intel Core I9 - 13th Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Model Number | P170G003 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 37743487348 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Dell P170g003 Intel Core I9 - 13th Generation 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Model Number | P170G003 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 37743487348 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | P170G003 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 37743487348 |
| Manufacturer | DELL |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |







