🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dell P95g Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P95G |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 37798333239 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
$149.99
Dell P95g Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$149.99
Dell P95g Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P95G |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 37798333239 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | P95G |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 37798333239 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Manufacturer | DELL |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |




