🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dremel 7760 Gray Cordless Rotary Tool
Overview
Condition
| Serial# | 1600A01D0V |
| Color | GRAY |
| Battery Charger | Battery Charger |
| ATTACHMENT(S) | ATTACHMENT(S) |
| Model Number | 7760 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | DREMEL |
| Volts | 1 - 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Battery Charger |
| ATTACHMENT(S) |
| CASE / BAG |
$34.99
Dremel 7760 Gray Cordless Rotary Tool—
$34.99
Dremel 7760 Gray Cordless Rotary Tool
Overview
Condition
| Serial# | 1600A01D0V |
| Color | GRAY |
| Battery Charger | Battery Charger |
| ATTACHMENT(S) | ATTACHMENT(S) |
| Model Number | 7760 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | DREMEL |
| Volts | 1 - 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Battery Charger |
| ATTACHMENT(S) |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 1600A01D0V |
| Color | GRAY |
| Battery Charger | Battery Charger |
| ATTACHMENT(S) | ATTACHMENT(S) |
| Model Number | 7760 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | DREMEL |
| Volts | 1 - 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Battery Charger |
| ATTACHMENT(S) |
| CASE / BAG |









