đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Dynabook Satellite Pro C40-k Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | Y3025486E |
| Manufacturer | DYNABOOK |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SATELLITE PRO C40-K |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$100.80
Original: $287.99
-65%Dynabook Satellite Pro C40-k Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop—
$287.99
$100.80Dynabook Satellite Pro C40-k Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Serial# | Y3025486E |
| Manufacturer | DYNABOOK |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SATELLITE PRO C40-K |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | Y3025486E |
| Manufacturer | DYNABOOK |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 12 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | SATELLITE PRO C40-K |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
