đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Gateway Gwtn116-3bl Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | BL.9ESAG.107 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | GWTN116-3BL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$40.25
Original: $115.00
-65%Gateway Gwtn116-3bl Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop—
$115.00
$40.25Gateway Gwtn116-3bl Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | BL.9ESAG.107 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | GWTN116-3BL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | BL.9ESAG.107 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | GATEWAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | GWTN116-3BL |
Condition
Very Good, pre-owned condition
