🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Gpx Pj505w White Home Media Projector
Overview
Condition
| Model Number | PJ505W |
| Color | WHITE |
| Max Resolution | 1024 X 600 (WSVGA) |
| Projection Technology | LCD |
| Manufacturer | GPX |
| Serial# | 0508046917 |
| Projector Type | HOME THEATER |
| Image Brightness (Lumens) | 1000 - 1500 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$19.25
Original: $54.99
-65%Gpx Pj505w White Home Media Projector—
$54.99
$19.25Gpx Pj505w White Home Media Projector
Overview
Condition
| Model Number | PJ505W |
| Color | WHITE |
| Max Resolution | 1024 X 600 (WSVGA) |
| Projection Technology | LCD |
| Manufacturer | GPX |
| Serial# | 0508046917 |
| Projector Type | HOME THEATER |
| Image Brightness (Lumens) | 1000 - 1500 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | PJ505W |
| Color | WHITE |
| Max Resolution | 1024 X 600 (WSVGA) |
| Projection Technology | LCD |
| Manufacturer | GPX |
| Serial# | 0508046917 |
| Projector Type | HOME THEATER |
| Image Brightness (Lumens) | 1000 - 1500 |
Condition
Very Good, pre-owned condition




