🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-ax010wm Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14-AX010WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$72.99
Hp 14-ax010wm Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Blue Laptop—
$72.99
Hp 14-ax010wm Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14-AX010WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLUE |
| Model Number | 14-AX010WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition









