Hp 14-cb171wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD1326ZQT |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-CB171WM |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00Hp 14-cb171wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD1326ZQT |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-CB171WM |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD1326ZQT |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-CB171WM |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition








