🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CG40826YR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$31.50
Original: $89.99
-65%Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$89.99
$31.50Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CG40826YR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CG40826YR |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |








