Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Serial# | 5CG40431CY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25More Images
Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Serial# | 5CG40431CY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CG40431CY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |








