🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG348A94T |
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
$43.75
Original: $124.99
-65%Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop—
$124.99
$43.75Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG348A94T |
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG348A94T |
| Charger | Charger |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |










