🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG3384FB7 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | PINK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$26.25
Original: $74.99
-65%Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Pink Laptop—
$74.99
$26.25Hp 14-cf2112wm Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG3384FB7 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | PINK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG3384FB7 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | PINK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition








