
Hp 14-cf2112wn Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 14-CF2112WN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CG3061HMK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Hp 14-cf2112wn Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 14-CF2112WN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CG3061HMK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 14-CF2112WN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CG3061HMK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |








