🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-cf2xxx Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Serial# | 5CG4013L94 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-CF2XXX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$129.99
Hp 14-cf2xxx Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Pink Laptop—
$129.99
Hp 14-cf2xxx Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Serial# | 5CG4013L94 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-CF2XXX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Serial# | 5CG4013L94 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-CF2XXX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |









