
Hp 14-dq0020nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD501239Y |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-DQ0020NR |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Hp 14-dq0020nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD501239Y |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-DQ0020NR |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD501239Y |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-DQ0020NR |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition








