🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-dq0050nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Serial# | |
| Model Number | 14-DQ0050NR |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
$139.99
Hp 14-dq0050nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop—
$139.99
Hp 14-dq0050nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Serial# | |
| Model Number | 14-DQ0050NR |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Webcam | Webcam |
| Serial# | |
| Model Number | 14-DQ0050NR |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |








