Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gold Laptop
| Color | GOLD |
| Serial# | 685K1UAABA5CD2287G1P1Y1Y0Y |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $104.99
-65%$104.99
$36.75Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gold Laptop
| Color | GOLD |
| Serial# | 685K1UAABA5CD2287G1P1Y1Y0Y |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GOLD |
| Serial# | 685K1UAABA5CD2287G1P1Y1Y0Y |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition







