🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Serial# | 5CD44220LV |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
$49.00
Original: $139.99
-65%Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop—
$139.99
$49.00Hp 14-dq0052dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Serial# | 5CD44220LV |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Serial# | 5CD44220LV |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |











