🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14-ep2011wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-EP2011WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H5221PK1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
$119.99
Hp 14-ep2011wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop—
$119.99
Hp 14-ep2011wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-EP2011WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H5221PK1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | PINK |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-EP2011WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H5221PK1 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |











