🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14a-ne0013dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD5012R8S |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$69.99
Hp 14a-ne0013dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$69.99
Hp 14a-ne0013dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD5012R8S |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD5012R8S |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14A-NE0013DX |
Condition
Very Good, pre-owned condition




