
Hp 14a-nf0131wm Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Beige / Tan Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BEIGE / TAN |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14A-NF0131WM |
| Serial# | 5CD4519JPD |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Hp 14a-nf0131wm Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Beige / Tan Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BEIGE / TAN |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14A-NF0131WM |
| Serial# | 5CD4519JPD |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BEIGE / TAN |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14A-NF0131WM |
| Serial# | 5CD4519JPD |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition








