🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14ax030wm Intel Celeron 8 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD734C96Z |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 14AX030WM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$80.00
Hp 14ax030wm Intel Celeron 8 Gb 256 Gb Black Laptop—
$80.00
Hp 14ax030wm Intel Celeron 8 Gb 256 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD734C96Z |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 14AX030WM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 5CD734C96Z |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | 14AX030WM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition









