🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14m-dw0013dx Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14M-DW0013DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | GRAY |
| Serial# | 5CG0229SC4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$349.99
Hp 14m-dw0013dx Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$349.99
Hp 14m-dw0013dx Intel Core I3 - 2nd Generation 8 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 14M-DW0013DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | GRAY |
| Serial# | 5CG0229SC4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 14M-DW0013DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 2nd Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | GRAY |
| Serial# | 5CG0229SC4 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









