🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14m-dy0033dx Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 8CG11075YD |
| Model Number | 14M-DY0033DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$64.75
Original: $184.99
-65%Hp 14m-dy0033dx Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Blue Laptop—
$184.99
$64.75Hp 14m-dy0033dx Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 8CG11075YD |
| Model Number | 14M-DY0033DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 8CG11075YD |
| Model Number | 14M-DY0033DX |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition








