🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 14t-am000 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG6474GQB |
| Model Number | 14T-AM000 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$39.55
Original: $112.99
-65%Hp 14t-am000 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop—
$112.99
$39.55Hp 14t-am000 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG6474GQB |
| Model Number | 14T-AM000 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CG6474GQB |
| Model Number | 14T-AM000 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










